Płytki - Dekory

  • Promocje

Sortuj według:

Znalezione produkty: 0

Produktów na stronie:

32

Dekory do łazienki

Tak w modzie, jak i wystroju wnętrz, o charakterze całej stylizacji decydują często detale. W przypadku łazienki takim szczegółem spinającym cały wystrój w spójną całość mogą być dekory. Te niewielkie, ozdobne płytki mogą odmienić wnętrze łazienki i nadać jej niepowtarzalnego charakteru. Kluczem do sukcesu w przypadku dekorów do łazienki jest zachowanie odpowiednich proporcji. Zbyt duża liczba dekorów może przytłoczyć całą aranżację. Dużą rolę odgrywa tu również wielkość łazienki. Na nieco większą ilość motywów dekoracyjnych możemy pozwolić sobie w przypadku dużego pokoju kąpielowego. W małej łazience liczbę dekorów lepiej ograniczyć. Kluczowe jest również odpowiednie dopasowanie kolorystyki dekorów do pozostałych płytek, a także innych dekoracji w łazience. Tylko w ten sposób będziemy mogli stworzyć spójną i harmonijną stylizację tego pomieszczenia.

Dekory ścienne do łazienki

Dekory ścienne do łazienki mogą przyjąć przeróżne kształty i formy. W łazience rustykalnej sprawdzą się dekory postarzane, z pofalowaną powierzchnią lub imitujące drewno. W minimalistycznej, skandynawskiej łazience możemy położyć dekor z czarno–białym, geometrycznym wzorem. Z kolei do nowoczesnej łazienki pasować będą dekory imitujące beton architektoniczny lub naturalny kamień. Jeśli w naszej łazienkowej aranżacji dominuje jakiś motyw przewodni, warto wybrać dekory ścienne, które będą wpisywać się w dany trend. Przykładem mogą być dekory ścienne do łazienki z motywami roślinnymi, marynistycznymi czy dekory nawiązujące stylistyką do orientalnej mozaiki.

Dekory do łazienek Komfort

Oferta dekorów do łazienki w sklepie Komfort obejmuje kilkadziesiąt modeli o różnych kształtach i zdobieniach. Staramy się systematycznie poszerzać naszą ofertę dekorów łazienkowych, tak, aby odpowiadała ona zmieniających się trendom wnętrzarskim. W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć dekory czołowych, polskich producentów ceramiki łazienkowej.