KRZESŁA I FOTELE BIUROWE (OBROTOWE)

(6 produktów)

Produktów na stronie:

32

Sortuj według:

Filtry i sortowanie
Wyczyść filtry
Typ produktu - Fotele biurowe

Filtry

  • Kolor

  • Rodzaj stelażu

  • Dostawca

  • Pomieszczenie

  • Podłokietniki

  • Szerokość

  • Wysokość

  • Głębokość

  • Cena

fotel obrotowy, podłokietniki stałe, czarny

429,99 zł/szt

Dostępny w 21 dni
fotel obrotowy, podłokietniki stałe, szary

429,99 zł/szt

Dostępny w 21 dni
Dostępny w 21 dni
Dostępny w 21 dni
Dostępny w 21 dni
fotel obrotowy, podłokietniki stałe, czarne

405,99 zł/szt

Dostępny w 21 dni

Krzesła i fotele biurowe (obrotowe)

Coraz częściej prowadzimy siedzący tryb życia wynikający z charakteru naszej pracy. Ta wymaga wielogodzinnej obecności przy biurku, zazwyczaj w pozycji siedzącej. Zwykło się mówić, że skoro jedną trzecią życia poświęcamy na sen, warto zainwestować w dobry materac. Dlaczego by więc nie zainwestować w jakościowe krzesła i obrotowe fotele biurowe, skoro wielu z nas jedną trzecią część życia, przynajmniej tego zawodowego, spędza w pozycji siedzącej.

Dobre krzesła i obrotowe fotele biurowe – kwestia zdrowia i wygody

Dobrze wyprofilowane krzesło biurowe lub fotel, które zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, pozwoli nie tylko odgonić widmo bólu pleców, ale także uchroni nas przed znacznie poważniejszymi problemami, wynikającymi z długotrwałego narażenia kręgosłupa na nieprawidłowe ustawienie. Jakościowe krzesła i obrotowe fotele biurowe to więc kwestia zdrowia – gdy myślimy o tym produkcie długofalowo – ale także kwestia codziennego komfortu pracy. Wygodny fotel biurowy zapewni nam odpowiednie warunki do koncentracji i twórczego działania. Dlatego jeśli zastanawiamy się, czy warto zainwestować w naprawdę dobre krzesła biurowe lub fotele obrotowe, to odpowiedź jest jednoznaczna – oczywiście, że tak.

Krzesło i fotel biurowy w Twoim domu

Coraz częściej pracujemy z domu i to z różnych powodów. Praca zdalna ma wiele plusów – pozwala nam zaoszczędzić czas spędzany dotychczas na dojazdach, a także w bardziej elastyczny sposób łączyć obowiązki zawodowe z domowymi. Jednakże praca z domu wymaga także pewnych przygotowań. Jednym z nich organizacja miejsca do pracy, którego nieodłącznym elementem jest krzesło lub fotel biurowy. Zanim więc rozpoczniemy swoją przygodę z home office, sprawdźmy dostępną ofertę krzeseł i foteli biurowych, na przykład na komfort.pl, i odpowiednio przygotujmy swój domowy kącik do pracy. Pamiętajmy także, że dobrze wyprofilowane krzesło czy duże, wygodne biurko, to nie tyle dodatkowe wydatki, ale obowiązkowy zestaw, jeśli planujemy pracować z domu regularnie. Warto zainwestować więcej w swoje zdrowie i komfort pracy.

Zobacz powiązane porady