FORMY PŁATNOŚCI


  1. Klient ma możliwość zapłaty za Zamówienie w formie:
    1. W przypadku odbioru osobistego w Sklepie stacjonarnym Komfort: płatność z góry - Płatność przelewem online, kartą płatniczą, BLIKiem, na raty za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub gotówką przy odbiorze zamówienia.
    2. W przypadku dostawy do domu: płatność z góry - Płatność przelewem online, kartą płatniczą, BLIKiem, na raty za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub przy odbiorze zamówienia (dotyczy transportu za pośrednictwem firmy DPD.
    3. W przypadku transportu ze sklpu: płatność z góry - Płatność przelewem online, kartą płatniczą, BLIKiem, na raty za pośrednictwem serwisu Przelewy24 lub gotówką w kasie sklepu przed wykonaniem usługi transportu.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24, Klient jest automatycznie przekierowywany do serwisu Przelewy24 w celu dokonania wyboru formy płatności. W przypadku niepowodzenia, do każdego zamówienia jest generowany unikalny, jednorazowy kod, pozwalający na skorzystanie z tej formy płatności – jest on przesyłany w postaci linku w emailu. Po ustaleniu sposobu transportu można wybrać opcję płatności elektronicznej i po przekierowaniu na stronę Przelewy24.pl postępować zgodnie z instrukcjami, pojawiającymi się na ekranie. W razie wątpliwości pomocą służą pracownicy Infolinii tel.42 21 44 500
  3. Usługę płatności przelewem online prowadzi PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań

Dostępne formy płatności zależą od wybranego rodzaju transportu oraz zawartości koszyka i są każdorazowo prezentowane w trakcie składania zamówienia