Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

CHODNIKI SHAGGY

(4 produktów)

Produktów na stronie:

32

Sortuj według:

Filtry i sortowanie
Wyczyść filtry
Rodzaj - Shaggy

Filtry

  • Skład runa

  • Kolor

  • Wzór

  • Rozmiar

  • Antypoślizgowy

  • Pomieszczenie

  • Rodzaj tkania

  • Cena

chodnik, 80 cm, shaggy, gładki, beżowy

59,99 zł/mb

Rozmiar:

0.80 m
Wysyłamy w 24h
chodnik, 80 cm, shaggy, gładki, szary

59,99 zł/mb

Rozmiar:

0.80 m
Wysyłamy w 24h

Chodniki shaggy

Włochate dywany i chodniki shaggy cieszą się bardzo dużą popularnością już od kilku lat. Taką dekorację podłogi możemy z powodzeniem wykorzystać jako dodatek w przeróżnych stylach architektonicznych i aranżacjach wnętrz. Chodniki shaggy z długim włosiem są może nieco bardziej wymagające w kwestiach pielęgnacji. Wynagradza nam to jednak piękny i modny wygląd takiego włochatego chodnika.

Ze względów czysto praktycznych na chodniki shaggy decydujemy się zwykle w przypadku powierzchni mieszkalnych i rzadziej uczęszczanych pomieszczeń. Chodniki shaggy sprawdzą się więc na przykład w sypialni czy w łazience. W tym drugim przypadku koniecznie należy postawić na chodnik shaggy wykonany z odpornych na działanie wilgoci włókien syntetycznych.

Poza modnym wyglądem chodniki shaggy mają także kilka innych zalet. Długie i gęste włosie sprawia, że chodnik shaggy pomoże ocieplić pomieszczenie i skutecznie chroni nasze stopy przed chłodną podłogą. Z tego powodu chodnik shaggy kładziemy często obok łóżka. Długie runo chodników shaggy oferuje również dobre wyciszenie pomieszczenia. Chodnik shaggy wyciszy zarówno odgłos kroków, jak i dźwięki dochodzące z niższych kondygnacji. Chodnik shaggy w sypialni czy pokoju dziecięcym pomoże nam więc stworzyć relaksującą i sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę.

Chodniki shaggy na metry

Podobnie jak inne rodzaje chodników również chodniki shaggy dostępne są w sklepie internetowym Komfort na metry. Każdy chodnik shaggy na metry można zamówić w dowolnej długości. Ograniczeniem jest jedynie maksymalna długość rolki. W przypadku chodników shaggy na metry jest to zwykle 25 mb. Dzięki możliwości zamówienia chodników shaggy na metry możemy stworzyć chodnik, który będzie indywidualnie dopasowany do wymiarów pomieszczenia w naszym domu. Każdy chodnik shaggy na metry z naszej oferty posiada fabryczne obszycie dłuższych boków. Jako dodatkową usługę oferujemy również obszycie krótszych boków chodnika.